Ritchie County Rebels win Broughton Invitational

Williamstown girls 2nd, Hesson repeats as champion

Photo by Jay W. Bennett The Ritchie County boys cross country team claimed the team championship at Saturday’s 19th annual Elizabeth S. Broughton Invitational.

MARIETTA — Williamstown sophomore Ella Hesson successfully defended her cross country title here Saturday morning at the 19th annual Elizabeth S. Broughton Memorial and the Ritchie County boys claimed top team honors, thanks to a solid finishing pack for head coach Holli Vaughan.

Hesson, who set the course record in 2017 with a time of 19:56, bested that effort by 5 seconds as the defending Class A state champions of head man Larry Cassady had to settle for a runner-up team finish behind Lancaster, which won 42-63.

After Shadyside senior standout Chase Stewart established a new course record with a victorious time of 16 minutes and 39 seconds to top runner-up Trent Sayre of Warren, Belpre’s Eli Fullerton and defending champ Justin Anderson of Fort Frye, the girls race got underway.

Well, sort of.

Shortly following the gun to get the race going, the girls all had to make their way back to the start line as a few runners at the end got tangled up and fell down.

Photo by Jay W. Bennett Williamstown’s Ella Hesson repeated as individual champion at Saturday’s 19th annual Elizabeth S. Broughton Invitational, finishing in a course record 19:51.

“I had no idea it went off,” Hesson said of the second gun blast as the starter was trying to get everyone to stop before he had to fire off a few more shots.

“I thought I heard something, but no one stopped and we kept going and then we heard a few people screaming and I looked over and everyone was stopping. That was the first time having that happen.”

The Yellowjackets placed three other runners in the top 20 — freshman Natalie Sawin (fifth), sophomore Emilee Ellison (16th) and ninth-grader Chloe Lightfritz (20th) — while 10th-grader Stella Flanagin crossed in 23rd to account for WHS’ fifth scorer.

“Just going out and running. I was going to try and do my best no matter what,” Hesson replied when asked if she had any expectations going in. “I like the course. I like the more hillier courses. It’s fun. I wanted to be faster than last year.”

Sayre finished in 16:55 in his final Broughton race, while the sophomore Fullerton clocked in at 17:14 with Anderson following 6 ticks behind.

“Chase Stewart, he’s a great athlete,” said Sayre, who helped his team finish fourth with 101 points as Bridgeport (56) took runner-up honors behind the Rebels (53) with Belpre (99) placing third as a team. “I raced him (last year) at OVAC and I ended up beating him at OVAC (second to fourth). He had more of a gun that I did. He was loaded.

“I was feeling great until I hit that double hill. Chase had more in him. It came down to the last quarter mile, half mile, and he just took control. I’m OK with the way it came out. It would’ve been nice to get a win, but he deserved it. He worked harder for it and he got it.”

Fullerton, who finished fifth a year ago, set the pace early, which is something Sayre said he and Stewart wanted to happen.

“I went out a little quick and of course, there’s always good competition,” admitted the Golden Eagle. “I maybe went out a little too quick and died off at the end, but I got it back and had a good finish.

“I was hoping to get under 17 (minutes, finished 17:14). It was close enough. I was just really wanting to stay with Trent and Chase. I’m content with my run. I could’ve kept my pace a little better. I’m happy with my results overall.”

As too was coach Vaughan, who watched her top five all finish inside the top 15. Leading the way was junior Kent Bee in 10th. Senior Jarett Allender was 11th and then 10th-graders Isaac Slater and Brady Layman followed in 13th and 14th place while 12th-grader Clayton Bee was 15th.

“We were second last week at the Autumn Classic to Fairmont Senior,” Vaughan said. “We have strength in numbers, so at practice they come in one right after the other.

“On race day, that’s what we hope to see too. We didn’t know what the Ohio teams would look like, but we came here for some tough competition. We found it and we came out on top. We’ll take it.”

Caldwell’s Mason Ackley placed sixth, Belpre’s Jackson Plummer was seventh and Eastern’s Colton Reynolds was ninth. Also cracking the top 20 from the area and earning plaques were Caldwell’s Marshal Niswonger (17th), Warren’s Brennan Perdue (19th) and Marietta’s Wyatt Miracle (20th).

Coach Cassady was more than pleased with the effort from his squad, which won the Autumn Classic a week ago Saturday.

“That’s why we ran last weekend to get a little bit of edge up for running today and the girls, they ran just the way we wanted them to run,” noted the coach, who likes the makeup of his squad and how the freshmen have taken to varsity competition right away. “Natalie ran very well and back behind her so did Emilee and Chloe.”

Lancaster’s Elise Johnson finished runner-up to Hesson.

Ritchie County senior Gwyn Napier had a strong ninth-place showing, while freshman Rebel teammate Olivia Cress placed 10th. Other area top 20 efforts included Eastern’s Rhiannon Morris (12th), Warren’s Casey Brague (13th), Caldwell’s Chloe McAuley (14th) and Lauren Fry (19th) as well as Waterford freshman Kaylor Offenberger (17th).

Just missing out on top 20 accolades were Magnolia’s Karina Patel (22nd), Ritchie County’s Adam Davis (23rd), Warren’s Bryson Angelo (24th) and Marietta’s Ciara Space (25th).

Results from the 19th annual Elizabeth S. Broughton Memorial at Broughton Nature Reserve

Girls team scores: Lancaster 42, Williamstown 61, Bridgeport 93, Caldwell 127, Ritchie County 128, Warren 188, Marietta 199, Eastern 209, New Lexington 243, Union Local 257, Buckeye Trail 304, Morgan 321, Shenandoah 362, Belpre 386, Fort Frye 440

TOP 20: Ella Hesson (Wtown) 19:51*; Elise Johnson (Lan) 20:02; Julia Muller (Bport) 20:16; Meagan Ward (Lan) 20:35; Natalie Sawin (Wtown) 20:41; Hannah Kemp (UL) 20:47; Malauri Edwards (Lan) 20:53; Sarah Craft (Lan) 20:55; Gwyn Napier (Ritchie) 21:23; Olivia Cress (Ritchie) 21:24; Kathryn Williams (BT) 21:25; Rhiannon Morris (East) 21:28; Casey Brague (War) 21:36; Chloe McAuley (Cwell) 21:50; Emma Campbell (Bport) 21:51; Emilee Ellison (Wtown) 21:52; Kaylor Offenberger (Wford) 21:53; Brooke Wagner (Bport) 22:04; Lauren Fry (Cwell) 22:09; Chloe Lightfritz (Wtown) 22:11

Other local placers: 22. Karina Patel (Mag) 22:15; 23. Stella Flanagin (Wtown) 22:15; 25. Ciara Space (Mtty) 22:22; 26. Devanne Reynolds (War) 22:33; 29. Soffi Bee (Rit) 22:54; 30. Maybree Rinard (Wtown) 22:56; 31. Ally Durst (East) 23:01; 33. Zoey Crock (Cwell) 23:07; 34. Hope Saling (Cwell) 23:14; 35. Chloe Britton (Rit) 23:16; 38. Calli Hesson (Cwell) 23:28; 40. Kylea Holloway (Mor) 23:37; 42. Sage Austin (Mtty) 23:45; 43. Whitney Durst (East) 23:50; 44. Johnna Border (Cwell) 23:54; 52. Lynncoln Tynan (Mtty) 24:07; 55. Lilly Herriott (War) 24:14; 59. Taylor Appleby (War) 24:25; 62. Rachael Adams (Wford) 24:37; 64. Emma Clark (Mtty) 24:42; 65. Celia Minard (Mtty) 24:45; 67. Madison Lee (Mtty) 24:52; 68. Maggie Robertson (Rit) 24:57

70. Kelly Erb (Bel) 25:09; 71. Kailey Dwire (Rit) 25:09; 72. Zoey Butcher (Rit) 25:13; 74. Lexa Hayes (East) 25:17; 75. Torie Combs (Wtown) 25:18; 76. Maddie Sprigg (Bel) 25:20; 78. Jenna Walters (War) 25:30; 82. Savannah Jarvis (War) 25:41; 86. Caileigh Moore (Cwell) 26:11; 90. Zani Villers (Wirt) 26:26; 97. Leslie Pfeffer (Cwell) 26:55; 98. Bailey Miller (Cwell) 27:02; 100. Dahlia Hill (Mor) 27:11; 101. Emily Kern (Wford) 27:13; 108. Addison Jones (Rit) 27:23; 112. Hannah Greismeyer (Mor) 27:31; 113. Fredley Tynan (Mtty) 27:31; 114. Alysa Howard (East) 27:32; 115. Abby Moore (Rit) 27:32; 117. Sierra Moore (Mor) 27:39; 118. Hailey Marshall (Mor) 27:47; 119. Vi Angle (FF) 28:14; 122. Grace Clar k (FF) 28:14; 123. Ariee Jacobs (Mor) 28:22; 125. Madi Harrington (Bel) 28:41; 129. Patty Wesel (FF) 29:09

130. Tara Fleming (Wtown) 29:15; 133. Bailey Gentile (War) 29:58; 135. Haley Spanner (Mtty) 30:14; 136. Pearl Harriott (War) 30:22; 138. Brooklyn Rood (Wirt) 30:36; 139. Shaylie Allen (Wirt) 30:48; 140. LeeAnn Skeen (War) 30:50; 141. Katryna Temesvary (Mtty) 30:52; 142. Megan Ross (East) 31:15; 143. Ryleigh Hannah (Bel) 31:19; 148. Lauren Flesher (Rit) 31:59; 149. Heather Hamrick (War) 32:35; 151. Jaylin Burris (Cwell) 33:09; 157. Kassidy Root (Wirt) 34:38; 158. Amanda Cooper (FF) 34:51; 161. Marcella Maxon (Mtty) 38:16; 162. Kinsey Nesselroad (FF) 38:18; 163. Kaity Stewart (Bel) 38:48; 165. Bradi Rex (Mor) 39:19

Boys team scores: Ritchie County 53, Bridgepor 56, Belpre 99, Warren 101, Caldwell 140, Williamstown 204, Union Local 212, New Lexington 231, Marietta 235, Fort Frye 248, Shenandoah 307

TOP 20: Chase Stewart (Shady) 16:39*, Trent Sayre (War) 16:55, Eli Fullerton (Bel) 17:14, Justin Anderson (FF) 17:20, Jackson Jacobs (Bport) 17:23, Mason Ackley (Cwell) 17:36, Jackson Plummer (Bel) 17:39, Cade Robinson (Bport) 17:39, Colton Reynolds (East) 17:52, Kent Bee (Rit) 17:52, Jarett Allender (Rit) 17:55, Logan Carr (Bport) 18:10, Isaac Slater (Rit) 18:11, Brady Layman (Rit) 18:13, Clayton Bee (Rit) 18:16, Luke Howald (BT) 18:18, Marshal Niswonger (Cwell) 18:20, Ty Gandy (Bport) 18:30, Brennan Perdue (War) 18:39, Wyatt Miracle (Mtty) 18:43

*Course Record

Other local placers: 23. Adam Davis (Rit) 18:49; 24. Bryson Angelo (War) 18:56; 27. Dalton Hayes (Rit) 19:07; 28. Dawson Winsett (Wtown) 19:08;29. Lucas King (Cwell) 19:09; 30. Garbriel Morrison (Rit) 19:11; 32. Justin Pate (War) 19:19; 34. Hunter Gilbert (Bel) 19:27; 36. Mathew Deems (Bel) 19:31; 37. Ryan Wager (Wtown) 19:32; 38. Ben Heigley (Mor) 19:33; 39. Evan Wells (Bel) 19:37; 40. Brady Nicewarner (War) 19:37; 43. Andrew Sheanshang (Cwell) 19:44; 44. Cy Varner (Bel) 19:46; 45. Jack Wesel (Mtty) 19:49; 49. Matthew Rauch (War) 19:58; 50. Logan Hostuttler (Rit) 19:58; 53. Braden Lipot (FF) 20:09; 55. Jonathon Kammerer (P. Catholic) 20:16; 56. J.D. Henderson (Rit) 20:20; 57. Davis Leach (Bel) 20:25; 58. Issaih Sayre (War) 20:27; 59. Andrew Vincent (War) 20:29; 61. Andrew Miranda (Bel) 20:36; 62. Logan Jacques (Mor) 20:37; 63. Ethan Young (Mtty) 20:40; 65. Jay Schaeffer (P. Catholic) 20:43; 66. Colin Hunkele (Wtown) 20:44; 67. John Nicely (Wtown) 20:44; 68. Alex Cockerham (Wtown) 20:47; 69. Creed Knight (Rit) 20:53

70. Alex Petrovsky (Wirt) 20:54; 73. Gabe Adams (Wirt) 20:58; 76. Brenden Davis (Rit) 21:06; 77. Sean Bell (Bel) 21:07; 78. Isaac Miller (Mor) 21:08; 79. Cole Coleman (War) 21:11; 81. Tyler Whetstone (Cwell) 21:15; 82. Dawson Reynolds (Wtown) 21:17; 84. Zachary Bixman (Rit) 21:24; 88. Bailey Nesselroad (FF) 21:40; 89. Les Meredith (Bel) 21:55; 90. Bryce Co Byllins (Bel) 21:59; 91. Dylan Cox (Bel) 22:01; 94. Gavin McCartney (Bel) 22:05; 95. Caleb Breedlove (Bel) 22:06; 96. Huston Deem (Rit) 22:08; 97. Brodi Tait (War) 22:09; 99. Joey Mankins (FF) 22:44; 100. Michael Christian (War) 22:46; 103. Griff Setterstrom (Mtty) 22:59; 105. Wesley Hayes (Bel) 23:07; 106. Jeremiah Weaver (Bel) 23:09; 107. Riley Holschuh (Mtty) 23:10; 108. Seth Moore (Wirt) 23:12; 117. Logan Freed (Wirt) 23:40; 118. Austin Offenberger (Mtty) 23:44; 119. Austin Pyles (Magnolia) 23:46; 121. Michael Hendrickson (Wtown) 23:49; 123. Seth Cochrane (Wirt) 23:52; 124. Nathan Schupbach (Mag) 23:52; 126. Michael Jones (Rit) 23:57

127. Byren Robertson (Bel) 24:03; 129. Clayton Wooten (Wirt) 24:12; 131. Sam Gottfried (Mtty) 24:31; 132. Alex Temesvary (Mtty) 24:41; 138. Mark Tucker (wtown) 25:53; 141. Trentin Westrick (P. Catholic) 26:20; 142. Cullen Martin (War) 26:27; 143. Kody Wells (War) 26:34; 145. Draven Rowland (FF) 26:49; 146. Lucas Young (Mtty) 26:55; 149. Hayden Pelleteir (War) 27:52; 150. Corbin Greismeyer (Mor) 27:55; 152. Ryan Monroe (Wirt) 28:16; 155. James Williams (Wirt) 29:28; 156. Anden Keen (Rit) 29:50; 158. Jaiden Napalo (War) 30:34; 160. James Goddard (Mtty) 32:37; 161. Cole Schweikert (Wford) 34:55; 163. Ryan Lautar (Wirt) 36:31

MIDDLE SCHOOL

Girls team scores: Williamstown 35, Hamilton 89, Caldwell 105, Ritchie County 115, Jackson 161, Buckeye Trail 168

TOP 10: Allie Felker (Ham) 13:07, Payton Harvey (Ham) 13:22, Ava Gebczyk (Mtty) 13:25, Brianna Winsett (Wtown) 13:34, Reagan Ortiz (Wtown) 13:42, Brookely Reynolds (Wtown) 13:47, Erica Durst (East) 13:47, Aubrey Lantz (Vandy) 13:52, Alayna Liebau (Vandy) 13:52, Ava Barton (Blenny) 13:56

Other local placers: 11. Karley Sawin (Wtown) 13:57; 12. Teagan Secrest (Cwell) 13:59; 13. Alyssa Sauro (Wtown) 14:08; 14. Olivia Rinard (Wtown) 14:17; 15. Olivia Bayer (Wtown) 14:23; 16. Ava Lightfritz (Wtown) 14:29; 17. Karleigh Sonju (Rit) 14:33; 18. Desirae Caplinger (Edison) 14:34; 19. Ellie Hines (Ham) 14:36; 20. Alexis Wynn (Wtown) 14:39; 21. Emalee Laswell (Cwell) 14:43; 22. Emma Lowe (Cwell) 14:45; 23. Andrea Davis (Rit) 14:53; 25. Emma Sasyn (Jackson) 15:16; 26. Olivia Shawver (Wtown) 15:18; 27. Hayleigh Brick (Ed) 15:19; 29. Katie Franklin (Cwell) 15:35; 30. Emily Pinkerton (Mor) 15:35; 31. Kaitlyn Sullivan (Rit) 15:36; 32. Chesnee Williams (Rit) 15:37; 33. Annabelle Haught (Wtown) 15:42; 34. Katie Rutherford (Jac) 15:47; 36. Keirieonna Wilson (Wford) 15:49; 37. Kadie Rhodes (War) 15:58; 38. Katie Markley (War) 16:02

39. Ellie McClung (Ham) 16:05; 40. Lillian Monn (Rit) 16:07; 41. Zoe Brogan (Ja) 16:10; 42. Carrissa Sprigg (Bel) 16:12; 43. Ivy Hogue (Rit) 16:12; 45. Paisley Sidwell (Cwell) 16:20; 46. Madison Richard (Bel) 16:22; 48. Aleah Bogue (Mor) 16:35; 49. Izzy Farinash (Jac) 16:39; 50. Paige Rogers (Ham) 16:45; 52. Madison Lynn (War) 16:57; 53. Madison Marks (Jac) 16:59; 56. Shannon Cooper (FF) 17:12; 57. Elizabeth Bankes (Mor) 17:15; 58. Autumn King (Mtty) 17:19; 59. Tionna Worstell (Edi) 17:19; 60. Geneva Ross (Ham) 17:21; 61. Jetta Wright (Edi) 17:25; 63. Jaylynn Wright (Bel) 17:27; 64. Jaden Eagle (Edi) 17:29; 66. Bryce Smith (Ham) 17:42; 67. Fio Apshaga-Meaux (Mar) 17:44; 68. Daphne Cockerham (Wtown) 17:45; 69. Tessa Haffner (War) 17:47; 71. Whitley Patterson (Rit) 17:51; 72. Aubrianna Gibbs (Edi) 17:55; 73. Denae Worley (Cwell) 17:56; 77. Audrey Johnson (Bel) 18:08; 78. Kylee Tait (War) 18:10; 79. Mia Turner (War) 18:10; 80. Siann Daniels (Blenny) 18:17; 81. Leah Stalnaker (Mtty) 18:20; 82. Jordyn Taylor (War) 18:21

83. Lindsey Pinkston (Ham) 18:23; 84. Meghan Morris (Ham) 18:31; 85. Lilly Farnsworth (Ham) 18:40; 86. Jodriana Barclay (Vandy) 18:44; 87. Audrey Greismeyer (Mor) 18:45; 88. Angel Smith (War) 18:57; 89. Gianna Ross (Ham) 19:02; 90. Kaley Lemon (Bel) 19:04; 91. McKinley Starcher (War) 19:14; 93. Emma Sullivan (Jac) 19:17; 94. Lexi Flanagan (Jac) 19:22; 96. Clara Tatalovich (Mtty) 19:30; 98. Vanessa Shoup (War) 19:51; 99. Courtney Emerick (War) 19:53; 101. Regan Tanner (War) 20:05; 102. Darbi Mugrage (East) 20:15; 103. Grace Charleston (War) 20:17; 104. Kayley Bixman (Rit) 20:42; 105. Elzabeth Perdue (Wirt) 20:59; 106. Megan Cain (Wirt) 21:06; 107. Jasmin Toussaint (Vandy) 21:13; 108. Jaycee Lynch (Ham) 21:19; 110. Mikayla Heflin (Vandy) 21:28; 111. Carlie Heater (War) 21:44; 112. Trista Harpold (Bel) 21:59; 116. Shelby Edwards (Vandy) 23:49; 117. Madison Fette (Ham) 23:52; 118. Audrey Bevel (Wirt) 23:58; 119. Caielah Chandler (Jack) 24:49; 120. Jesse Monroe (Wirt) 25:12; 121. Macy Hilvers (Rit) 26:05; 124. Sarah Barnes (Edi) 26:53

Boys team scores: Ritchie County 65, Belpre 85, Blennerhassett 87, Marietta 107, Edison 111, Warren 178, Williamstown 190, Buckeye Trail 222, Jackson 238, Fort Frye 275, Wirt County 281, Hamilton 319, VanDevender 322

TOP 10: Zyan Hardbarger (Rit) 11:52, Blake Rodgers (Bel) 11:54, Wes Phillips (BT) 12:05, Trent Jones (Edi) 12:06, Brody Cochran (Blenny) 12:08, Nick Diaz (Bel) 12:15, Heath Knight (Rit) 12:16, Ezra Minard (Mtty) 12:16, Brayden O’Brien (East) 12:19, Harbor Haught (Wtown) 12:32

Other local placers: 11. Tommy Kerenyi (Mtty) 12:39; 13. Ben Pfeiffer (Mtty) 12:46; 14. Dalton Settle (Rit) 12:47; 15. Guy Martin (Bel) 12:49; 16. Ian Groah (Mor) 12:50; 17. Blake Miller (Cwell) 12:51; 18. Cody Young (Mor) 12:55; 19. Miciah Jones (Edi) 13:05; 20. Alec Marshall (Blenny) 13:08; 21. Austin Reeves (Blenny) 13:14; 22. Braycon Hedges (Vandy) 13:17; 23. Zach Parsons (Blenny) 13:20; 24. Lucas Fullerton (Bel) 13:23; 25. Aiden Blake (Edi) 13:23; 28. Nate Snyder (Mtty) 13:29; 29. Bodhi Utter (Rit) 13:33; 30. Jeremiah Dalton (Rit) 13:33; 31. Alex Henke (FF) 13:35; 32. Kodi Camp (Rit) 13:37; 33. Ayden Cornell (War) 13:39; 34. Joseph Liveo (Wirt) 13:44; 35. Colin Murphy (Rit) 13:45; 36. Chase Anderson (Edi) 13:46; 37. Zachary Cannon (Wtown) 13:47; 38. Gavin Clark (Cwell) 13:47; 39. Phin Spindler (FF) 13:49; 40. Logan Turner (War) 13:49; 41. Carter McLain (Blenny) 13:54; 42. Jacob Copen (Ham) 13:56; 43. Ryan Martin (Blenny) 14:01; 44. Anthony Ott (Blenny) 14:02; 45. William Coiner (Wtown) 14:03; 46. Oliver Yost (War) 14:05; 48. Benjamin Bishop (War) 14:15; 50. Justin Stull (Blenny) 14:18; 51. Brayden Littleton (Wirt) 14:23; 52. Aiden Westerman (War) 14:24; 53. Christ Rutherford (Jac) 14:24

54. Kayden Marshall (Edi) 14:28; 55. Lucas Jenkins (Blenny) 14:31; 56. Evan Vowls (Bel) 14:34; 57. Carty Ramsay (Jac) 14:34; 58. Chase Uppole (Jac) 14:35; 59. Jayden Fury (Bel) 14:35; 60. Lucia Baumgartner (Jac) 14:37; 61. Tobi Adebulu (Edi) 14:38; 63. Tristen Ginanni (Rit) 14:43; 64. Franklin Rose (Wtown) 14:45; 65. Sam Marks (Blenny) 14:47; 67. Craig Gorrell (Mor) 14:49; 68. Jaxson Hostuttler (Rit) 14:50; 69. Billy Richards (Jac) 14:52; 70. Gage Piggott (Edi) 14:53; 71. Jakob Leisure (Blenny) 14:55; 72. Cooper Cancade (Jac) 15:03; 74. Wharton Jackson (Jac) 15:09; 75. Colton Sites (Mtty) 15:13; 76. Jayden Dearth (Blenny) 15:17; 77. Mason Jeffrey (Edi) 15:18; 78. Landon Dearth (War) 15:19; 79. Brayden Deuley (Jac) 15:25; 80. Evan Masselli (Mtty) 15:32; 82. Rowan Mallery (Rit) 15:43; 83. Evett Cochrane (Wirt) 15:45; 84. Maxwell McCabe (Mtty) 15:46; 85. Jacob Lunduski (Wtown) 15:46; 86. Sam Chichester (Jac) 15:50; 87. William Randall (War) 15:50; 88. Seth Meadows (Edi) 15:51; 89. Bentley Kinzer (Edi) 15:54; 90. Owen Pratt (Edi) 15:54; 91. Miles Young (Mtty) 15:55; 92. Daniel Martin (Jac) 15:55; 93. Jackson Smith (Edi) 15:56; 96. Kipp Freed (wtown) 16:02; 97. Noah Ray (Ham) 16:06; 98. Caleb Lynch (Ham) 16:08; 100. Hunter Grimm (War) 16:17; 101. Jesse Pappianni (Wirt) 16:19; 102. Zarik Westrick (P. Catholic) 16:22; 103. Butch Knight (Vandy) 16:23

104. Brayden Beker (FF) 16:24; 105. Ian Lemley (Vandy) 16:26; 106. Andrew Roberts (Rit) 16:27; 107. Ethan Dela Cruz (Ham) 16:32; 108. ALex Wigal (Edi) 16:35; 109. Lucas Wheeler (Blenny) 16:38; 110. Evan Strickler (Wford) 16:42; 111. Sawyer Henderson (Rit) 16:45; 112. Nathan Powell (FF) 16:50; 113. Cyler Marks (Jac) 16:56; 114. Wyatt Fulton (FF) 17:02; 115. Gabe Greismeyer (Mor) 17:06; 116. Ian Osborn (Blenny) 17:07; 117. Ian Sasyn (Jac) 17:08; 118. Kaden Goodwin (Edi) 17:21; 120. Dax Chancellor (Wtown) 17:27; 121. Aaron Gross (Ham) 17:30; 122. Kil. Koster-Rector (Jac) 17:31; 123. Gauge DeLancey (Ham) 17:35; 124. Nathan Thornton (Ham) 17:35; 125. Christopher Burdiss (War) 17:55; 126. Isaiah Spears (Edi) 17:58; 127. Nathan Brunny (P. Catholic) 18:05; 128. Braiden Haught (Rit) 18:08; 129. Trent Hamrick (War) 18:10; 130. Deric Marshall (Jac) 18:11; 131. Clayton McBrayer (Rit) 18:17; 132. Brian Kivet (Vandy) 18:21; 133. Brody Holland (Bel) 18:22; 135. Landon Edwards (Ham) 18:27; 137. David Betts (Jac) 19:05; 138. Christian Posey (Blenny) 19:15; 139. Dolan Steely (War) 19:20; 140. Brycen Arthr (Blenny) 19:42; 141. Joshua Gilmore (Rit) 19:47;142. Jason Almond (Jac) 20:02; 143. Braden Williams (Jac) 20:14; 144. Jacob Moore (Vandy) 20:28; 145. Drew Pursley (Wirt) 20:45; 146. Zac Cain (Wirt) 22:14; 147. Ethan Freed (Wirt) 22:18; 148. Robert Trout (Wirt) 24:28; 149. Brodie Johns (Wirt) 24:32

COMMENTS